V osmimetrovém bazénu už se dá plavat

Přemýšlíte nad tím, že pořídíte na zahradu osmimetrový oválný bazén BE-8x3x1.5 Bazény Gluc? Pak si zřejmě uvědomujete, že půjde o nádrž větších rozměrů, kde se za příznivých okolností dá i plavat. Jistě, že se nejedná o bazén plavecký pro trhání olympijských rekordů, ovšem i na osmi metrech můžete výrazně vylepšit svou kondici a podpořit lymfatický a imunitní systém. Společně s vhodnou životosprávou si prodloužíte život a zejména zlepšíte jeho kvalitu.

dívka v bazénu

Pozvěte do bazénu vaše přátele – na ploše osm krát tři metry užijete spoustu zábavy i bez plavání. Dá se tu potápět a lovit předměty ze dna, provozovat gymnastické prvky, skákat do bazénu ze břehu i s rozběhem, ovšem musíte dávat pozor, abyste někomu neublížili. Takto velký bazén je ideálním prostředím i pro pracovní debaty, pokud tvoříte dobrou partu s kolegy v zaměstnání, a jezdíte spolu i na dovolenou. V bazénu s vhodným občerstvením se vám bude lépe řešit různá pracovní úskalí a problémy, s nimiž se na pracovišti setkáváte. Lidé jsou tu pak více přístupní a ochotní něco k lepšímu změnit.

venkovní bazén

Ovál dobře působí na psychiku – značnou výhodou oválných bazénů je právě jejich tvar. Ovály, elipsy a paraboly působí velmi dobře na psychiku, uvědomuje si to každý, kdo konzumuje pravidelně ovoce a zeleninu, kdy jsou jejich tvary také zaoblené, a kdo s oblibou sleduje krásné tvary ženského těla, kde se křivky navzájem doslova prolínají. A čím více křivek v přiměřených proporcích, tím nám také ženy připadají krásnější.

Uvažujte o vhodném zakrytí hladiny

Jestliže si pořídíte bazén o rozměrech 8 x 3 metry, půjde o plochu přibližně dvaadvaceti čtverečních metrů. Za 24 hodin se odtud vypaří zhruba 110 litrů vody a za měsíc to bude celkem tři a půl kubíku. Jestliže takto provozujete bazén pět měsíců od května do září, za tu dobu se z nádrže vytratí více než 17 kubíků vody, což je v přepočtu na vodné a stočné téměř dva tisíce korun. Pokud si nepořídíte vhodné zakrytí či zastřešení, doslova každý rok vyhodíte oknem dva tisíce Kč, což je jistě zbytečné, že?

Přemýšlíte nad tím, že pořídíte na zahradu osmimetrový oválný bazén BE-8x3x1.5 Bazény Gluc? Pak si zřejmě uvědomujete, že půjde o…