Auto bez otázek a hned


Paradoxně když nebudete svoje auto používat a budete ho mít pod plachtou v garáži, nedocílíte toho, že vám vydrží věky. Auto se používat musí, protože díky tomu se mechanické součástky hýbou a nezareznou. I se vzácnými veterány se na silnici občas musí vyjet, protože pokud auto desítky let jen stojí, je velice obtížné ho uvést do provozu. Resuscitace staršího auta, které desítky let nejezdí a jen stojí, je i finančně náročná. Pokud tedy máte auto na denní ježdění, i když nebylo levné, nezbývá vám nic jiného než s ním jezdit.

staré auto

I jízdou se auto ničí, protože obsahuje spoustu mechanických součástí, které časem bude potřeba vyměnit. Proto nezapomínejte na pravidelné servisní prohlídky, pomocí kterých včas odhalíte případné problémy, jako je například nefunkční převodovka nebo špatné brzdy.

Většina lidí si vybírá levnější auta, protože většinou platí, že čím dražší auto, tím dražší servis. Ani pravidelně udržovaným autům se ale nevyhýbají potíže jako je například píchlá pneumatika nebo náhlá závada, kvůli které auto nemůže pokračovat v jízdě. Proto je dobré mít možnost si auto vypůjčit. Jestli nemáte nikoho z rodiny nebo z přátel kdo by vám v případě potřeby auto vypůjčil, obraťte se na nás. Jsme půjčovna aut v Praze, a máme v nabídce nejen dodávky, ale hlavně osobní auta.

škoda fabia

Kombi i sedan
Každý kdo pravidelně řídí a má auto, má jistě sto oblíbence. Kdo si kupuje auto, ten si často koupí takové, které mu vyhovuje a které se mu líbí. Pokud jste tedy zvyklí na Škodovky, z naší nabídky si vyberete. Máme pro vás například Fabiu nebo Octavii, a oboje staršího data i ty nejnovější modely. Všechna naše auta jsou ve skvělé kondici a čekají na vás s plnou nádrží. Vyberte si vůz, který máte možná i v garáži. Stačí vám jen dva doklady totožnosti a vratná záloha, kterou vám při vrácení vozu vrátíme.

Paradoxně když nebudete svoje auto používat a budete ho mít pod plachtou v garáži, nedocílíte toho, že vám vydrží věky.…