Neumíte se upravit doma?


Být upravený není ostuda
Někteří muži mají myšlení, které se vymyká dnešním standardům. Myslí si, že správný muž rozhodně není upravený. To ale platilo možná naposledy ve středověku, protože už za dob našich prarodičů chodili muži hezky oblečení a měli pěkně upravené vlasy i vousy. Nezáleželo na tom jak dlouhé vlasy nebo vousy mají, ale vždycky chodili upravení. Totéž platilo o ženách. I lidé z chudších vrstev se dokázali umýt a upravit. Zatímco ženám tato dovednost zůstala, muži se často vymlouvají na to, že nepotřebují vypadat dobře. Je to zajímavé, protože člověk by čekal, že dnešní mladá generace naopak o svůj vzhled bude dbát nejvíc.

barber dům

Samozřejmě dnes najdete spoustu mužů, kteří nevyjdou ven z domu, aniž by si upravili voskem svůj plnovous. Jenže takových mužů moc není. Spousta z nich má problém si zajít k opravdu dobré kadeřnici – není se čemu divit, jsou spíše zaměřené na ženy. Problémy, které muži mají s úpravou svého zevnějšku, mohou pramenit i z toho, že ryze pánské salony moc k vidění nejsou. A tak vlastně nemají ani kam chodit. To se ale v posledních letech změnilo, když otřelo mnoho salonů zaměřených na pány.

barber holič

Barber shop Praha 7 https://thecrownbarbershop.cz/pobocky/holesovice/ je toho důkazem. Zastavte se u nás, a nechte se hýčkat. Nemusíte si nechat dávat kosmetiku, ale můžete si nechat upravit vlasy i vousy, a to strojkem, břitvou i žiletkou. Dokážeme vám udělat účes, který vám bude sedět, a jako bonus si od nás odnesete zážitek z krásného prostředí. I to dělá hodně, a pokud hledáte salon, kde se vám bude věnovat profesionál na maximum, právě jste ho našli. Zastavte se u nás a překvapte výsledkem svou partnerku, která vaši změnu určitě nebude čekat. Poradíme si s plnovousem i s kratšími vousy. Nic pro nás není problém, a můžete se spolehnout na to, že výsledek se vám bude líbit víc než byste nejspíše čekali.

Být upravený není ostuda Někteří muži mají myšlení, které se vymyká dnešním standardům. Myslí si, že správný muž rozhodně není…