Jaký je dětský pokojíček?


Už jste někdy přemýšleli o tom, že svému dítěti uděláte nějaký jeho vlastní pokojíček? Docela se to hodí, a hlavně pokud už má vaše dcera nebo syn třeba pět let a jsou starší a už potřebují taky trochu toho svého soukromí. Důležitý je nějaký návrh dětského pokoje.

deti

  • Tapety v dětském pokojíčku – co takhle dětský pokojíček a jeho zdi vyzdobit tapetami? V dnešní době docela šikovná pomůcka, pomocí které pokojíček oživíte a hned to bude vypadat jinak, než když je na zdi jenom bílá barva, a to je všechno.
  • Boxy na hračky – určitě to znáte. I když už je vaše dítě větší, pořád má hrozně moc hraček a jsou rozházené všude kolem. No, a právě boxy na hračky vám s tímhle problémem určitě pomůžou. Hračky do nich stačí dát a budou krásně uspořádané. Vytáhnout můžete pár hraček a ty ostatní budou sklizené v boxu, což je úplně super pomůcka. A je i levná, seženete ji naprosto všude.
  • Postel – jestliže máte dítě, které už je větší, bude potřebovat klasickou postel. A zase naopak, pokud je menší, bude mu stačit nějaká dětská postýlka. Ale prvně se musí naučit spát dítě samo. A věřte mi, že u některých dětí je tohle opravdu problém, který se nedá vyřešit ze dne na den, chce to postupně.

room

Moje dcera třeba nespí ještě sama a za chvíli už bude mít dva roky. Snažím se jí to naučit, ale zatím to nějak nefunguje a vůbec nevím proč. Občas si říkám, že některé věci jsou fakt složité. A přitom jsem vůbec netušila, jak to bude složité naučit dceru spát samotnou v postýlce. Ono je jedna věc to říct a další věc to udělat a opravdu toho dosáhnout. Některé děti s tím vůbec nemají problém, ale mojí dceři se to nelíbí, a to už jsem zjistila před nějakým časem. Takže spí pořád vedle mě a přítele. Na jednu stranu je to nádherné, ale na druhou stranu by se měla taky naučit spát sama, tak jsem zvědavá, jak to půjde dále a v kolika letech bude sama spát.

Už jste někdy přemýšleli o tom, že svému dítěti uděláte nějaký jeho vlastní pokojíček? Docela se to hodí, a hlavně…