Čím překvapit přítelkyni při příležitosti jejích jmenin

Nahlédli jste do kalendáře a zjistili, že jste docela zapomněli na blížící se termín jmenin vaší přítelkyně, a nemáte pro ni žádný vhodný prezent? Pak si objednejte v květinářství kytici růží, přidejte k tomu dvě živé pokojové rostliny v květináči a do třetice si otevřete úvodní stránku internetového obchodu About You.

dívka na stole

S obuví nic neriskujete

Nevíte si rady s velikostmi dámského oblečení a ačkoli se snažíte měřit některé modely z šatníku vaší vyvolené, nějak se vám nedaří dospět k rozumnému závěru, co vlastně koupit, a v jaké velikosti? Připadá vám navíc matoucí označení XL nebo M, anebo dokonce číslování 48/52? jak se v tom, my chlapi, máme vlastně vyznat?

dámská obuv

Víte co, neriskujte to s halenkami a legínami a nakupujte pohodlně dámskou obuv. S tou je to totiž mnohem snazší.

Stačí potají vyskládat na podlahu většinu bot z botníku, které vaše dívka či žena obouvá, abyste měli představu o modelech a stylu, co se jí líbí, a následně snadno změříte délku vnitřní stélky či vložky do bot. Jakmile znáte délku chodidla v milimetrech (dle vnitřní prošlápnuté stélky s otisky bříšek prstů a paty se to měří celkem snadno), máte přesný údaj pro všechna číslování velikostí obuvi, která se vždy odvozují od délky chodidla, ať už jde o značení evropské či zámořské.

Pak už jen vybíráte lodičky, sandály, balerínky, kozačky, a třeba i boty do vody na pláž, zkrátka nemusíte si lámat hlavu s měřením délky rukávů, nohavic, míry v pase, v bocích, v ramenou a objemu hrudníku. A pokud se přece jen trochu zmýlíte a boty jsou nakonec malé či velké, není problém je vrátit a vyměnit za správnou velikost. Ke slevě About You 35 si započítejte ještě dopravu zdarma i pro případy vrácení či výměny zboží, a ať už to bude probíhat jakkoli, vaše dívka jistě ocení vaši snahu a odmění vás pak – no čím jiným, nežli … a za ty tečky si dosaďte, co uznáte za vhodné.

Nahlédli jste do kalendáře a zjistili, že jste docela zapomněli na blížící se termín jmenin vaší přítelkyně, a nemáte pro…