Skvělé plavání


Já si myslím, že plavání je podle mého názoru opravdu hodně důležité. Také si vzpomínám, když jsem ještě se školkou chodila na kurzy plavání. Řeknu vám, že jsem se opravdu hodně bála plavat. Bála jsem se vody, protože si pamatuji, jak jsem se jednou v rybníku, když mi bylo asi pět nebo šest let, tak jsem se topila. Sice vody jsem měla sotva po kolena, ale bála jsem se anebo jsem se něčeho lekla. Moji rodiče prý vůbec neví, jak se to mohlo stát, že jsem se topila, ale dokonce jsem přitom měla ještě nafukovací křidélka na sobě, takže možná jsem se spíše lekla, ale byl to velký omyl.

Díky kurzům plavání jsem skvělá.

Proto jsem si řekla, že nejlepší je, když malé děti chodí do nějakého kurzu plavání. Zkuste se podívat na webové stránky plaveckytrener.cz, tam najdete kurzy plavání pro dospělé v Praze. Samozřejmě, že tam najdete i dětské kurzy, ale jelikož já jsem se také chtěla naučit pořádně plavat, a to mi bylo asi dvacet let, tak jsem navštěvovala kurzy plavání pro dospělé v Praze. Řeknu vám, že kurzy plavání pro dospělé v Praze jsou opravdu perfektní a mně se tohle líbí. Sama jsem si řekla, že nejlepší by bylo, kdyby lidé také pochopili, že vlastně plavání je důležité, že je to základní sport, tedy alespoň tohle si myslím já. Tohle nám říkali také ve školce.

Na plavání v moři jsem si moc netroufla.

Když jsem ještě chodila se školkou plavat, ale bohužel tam se mi nedařilo a vždycky jsem byla poslední anebo nejhorší. S tím jsem se ale smířila, akorát mě mrzí, že paní učitelky v tělocviku a na plavání byly docela přísné, takže já jsem potom ztrácela motivaci a možná jsem kvůli tomu také neuměla plavat. Ale díky kurzům plavání pro dospělé v Praze Plaveckytrener jsem se to rychle naučila. Stačilo mi pár dní a bylo to, navíc také jsem tam potkala spoustu kamarádů a kamarádek, se kterými jsem v kontaktu dodnes. Občas jezdíme také společně k moři a jsem ráda, že už konečně umím plavat, a to několik stylů, nejenom prsa, které jsem uměla už dříve.

Já si myslím, že plavání je podle mého názoru opravdu hodně důležité. Také si vzpomínám, když jsem ještě se školkou…