S hypotékou ke štěstí


Slyšeli jste už o tom, že si můžete přát různé finanční produkty jako například nebankovní hypotéky? Já si myslím, že mnoho lidí neslyšelo ještě vůbec o tom, že existují různé nebankovní hypotéky, protože stále hodně lidí si myslí, že je jenom jeden typ hypotéky. Ale to je úplně normální, protože i moje maminka si stále myslí, že vůbec neexistuje více druhů hypoték než jenom jedna. Pokud i vy byste měli zájem o nějakou hypotéku. Tak se rozhodně nemusíte bát. Já si ale myslím, že pokud jste začátečníci a vůbec se nevyznáte ve financích anebo ve světě hypoték, tak podle mého názoru uděláte nejlépe, když si zajdete do banky, kde se spojíte s nějakým bankéřem anebo finančním specialistou, protože jedině bankovní poradce anebo finanční specialista jsou na to odborníci.

Každý člověk by chtěl peníze.

Takže vám velice jednoduše poradí a já si myslím, že nejlepší je, když lidé budou mít informace z první ruky, a to ihned od nějakého odborníka. Opravdu bych neposlouchala nějaké lidi, co si rádoby myslí, že jsou nějací specialisté. Potom, když se jich zeptáte na něco jiného, tak nic neví. Já bych nejraději ale chtěla hlavně více informací o nebankovních hypotékách, protože stále dokola všude slyším, že se lidé baví jenom o nebankovních hypotékách.

Počítáte každou korunu?

Vůbec jsem nevěděla, co to jsou vůbec nebankovní hypotéky a co to může znamenat. A vyplatí se mi to? A já jsem si raději zašla osobně do banky, abych se zeptala na americké hypotéky a také na hypotéky bez registru anebo na nebankovní hypotéky. A z toho všeho mě vyšlo, že nebankovní hypotéka by pro mě byla opravdu nejvíce vhodná. A tak jsem potom doma všem navrhla, jestli by také neuvažovali o hypotéce, a to hlavně můj partner, protože můj partner stále také sní o hypotéce. Akorát nevěděl, jaký typ hypotéky pro nás bude nejvýhodnější. Tak jsem mu to všechno pěkně vysvětlila.

Slyšeli jste už o tom, že si můžete přát různé finanční produkty jako například nebankovní hypotéky? Já si myslím, že…