Počítačový virus


Umíte udělat perfektní webové stránky? Pokud ne, tak si samozřejmě na tohle můžete najmout nějakého odborníka, který se vám opravdu o všechno postará. To já, kdybych potřebovala udělat něco na počítači, tak bych se já sama rozhodně osobně do toho vůbec nepouštěla, protože nemám takové znalosti jako nějaký počítačový technik anebo nějaký počítačový specialista. Povím vám, že když jsem si třeba do počítače nebo do mobilního telefonu nebo do notebooku či tabletu něco stahovala, tak se mi bohužel už několikrát stalo, že jsem si také dokázala stáhnout nějaký virus. Například trojského koně.

Pozor na počítačové viry.

Toho už jsem už měla dvakrát v notebooku a jednou v počítači a řeknu vám, že opravdu obtížné se toho zbavit, pokud neznáte někoho, kdo se v tomhle vyzná a kdo vám odstraní viry v počítači nebo v notebooku, tak máte vyhráno. Já tohle samozřejmě neumím a neumím ani udělat e-shop anebo neumím udělat ani webové stránky. Kdybych potřebovala webové stránky třeba pro své zaměstnání anebo pro svůj koníček či zábavu, tak by si na webové stránky rozhodně najala nějakého profesionála, který se v tom vyzná, protože kdybych už měla mít webové stránky, tak bych chtěla, aby byly opravdu dokonale udělané, abych se za ně nemusela stydět.

S počítačem někdy není sranda.

Znám některé lidi, kteří si říkají, že jsou počítačoví technici. Takže všechno umí a že umí udělat jaký shop, tak také webové stránky anebo perfektní blok. Jenomže blok už v dnešní době vůbec neválí. Už to není cool, neznám žádného člověka pod pětadvacet let, který by měl nějaký blok, to mají spíše už senioři. Ano, nesmějte se, ale blok už je velice zastaralý. Myslím si, že blok mají maximálně lidé pětatřicet plus. Jinak ho už asi nikdo nemá. Maximálně lidé mají už sociální sítě a na sociálních sítích si můžete vydělávat jak peníze, tak také získávat popularitu. Kdo ví, co ještě všechno na internetu můžete dělat, je toho opravdu hodně. 

Umíte udělat perfektní webové stránky? Pokud ne, tak si samozřejmě na tohle můžete najmout nějakého odborníka, který se vám opravdu…