Klid a život

Myslím si, že životní styl je tady od toho, abychom si všichni uvědomili, jak vlastně žijeme a proč. A navíc se říká, že jsme to, co jíme. Také si pamatujete na ten pořád Jste to, co jíte? Já předpokládám, že ho každý viděl alespoň jednou. Třeba i jeden díl, protože ze začátku se dívá vždycky úplně každý na něco, když je něco novinka. Pokud vy žijete nějaké velice zajímavý životní styl a také jsi na tom dáváte zakládat a vážíte si toho, tak je potom tady od věci to, že také sledujete různé životní styly druhých lidí. Nebo si také nakupujete různé časopisy, které se zajímají právě životním stylem.

Mám ráda klid.

Já předpokládám, že opravdu je hodně takových lidi, které zajímá životní styl a tak podobně. Abych se přiznala, tak já nejsem vůbec jiná. A když jsem dříve žila takový životní styl, tak nyní bych se styděla asi opravdu jako každý. Protože dříve jsem žila opravdu hodně divoký život. A sice jsem nekouřila vůbec cigarety, občas jsem si dala k alkoholu doutník. Takže mě vždycky potom druhý den úplně škrábalo v krku a bolelo mě na plicích Teď jsem ráda, že v posledních deseti letech jsem na doutník vůbec nesáhla a alkohol piji opravdu jenom pouze svátečně a střídmě.

Ráda žiji zdravě.

A dávám si vždycky maximálně naráz dvě sklenky vína, ale více už ne. I když jsem nikdy nebyla alkoholik, ale dříve jsem alkoholu opravdu hodně holdovala. A to je podle mého názoru špatný zdravotní styl. Pokud se chcete zlepšit a chce žít lepší životní styl, to bude to nejlepší pro vaše zdraví, co můžete udělat. A také pamatujte, že na změnu není opravdu nikdy není pozdě a zdraví můžete hýčkat opravdu kdykoliv a kdekoliv. A co třeba i potravinové doplňky? Mnoho lidí je odsuzuje nebo říká, že jsou doplňky zbytečné, ale já si tohle nemyslím. Podle mého názoru jako u vitamíny a podobně opravdu od věci a já toho využívám.  

Myslím si, že životní styl je tady od toho, abychom si všichni uvědomili, jak vlastně žijeme a proč. A navíc…