Dokonalé divadlo

Vždycky jsem si říkala, že já budu opravdu hodně asi kulturně založený člověk. Protože mě ve škole jako jedinou bavilo to, když jsme šli se školou do divadla. A opravdu nechápu, jak to ostatní děti nemohlo bavit. Protože si také vzpomínám, jak hlavně kluci ze základní školy nadávali, že musí chodit do nějakého divadla se školou. Oni vždycky říkali, že divadlo je jenom pro staré lidi anebo pro ženský. Jenomže podle mého názoru je tohle veliký omyl a opravdu nerozumím tomu, proč by do kina nebo do divadla měly chodit jenom ženy. Takže jsem se zeptala například i svého bratra, co by řekl na to, kdyby třeba museli se svou přítelkyní do divadla.

Divadlo je moc krásné.

Bratr chvíli na mě koukal a divil se, kde jsem na tohle přišla, že budu muset chodit do kina s přítelkyní. Protože bratrovi řekl, že má přítelkyni, která nemá ráda divadla. Jenomže já jsem to řekla, jenom pro případ nouze, kdyby se tohle stalo. A nakonec bratr řekl, že by možná do divadla šel, ale řekl mi, že v divadle předtím ještě nikdy nebyl. Tohle sice chápu, protože já jsem v kině už byla několikrát a vím, že bratr s námi nikdy nebyl. A i když chodila vždycky celá naše rodina do kina nebo do divadla, tak proto vždycky bratr šel někam jinam a nebavilo ho to. Podle mého názoru je kultura opravdu skvělá a důležitá.

Líbí se mi balet.

Líbí se mi naše česká kultura, hlavně divadla. A nejraději mám divadlo v Praze, které jsem si velice oblíbila byla jsem tam už nesčetněkrát. Také jsem si řekla, že až moje děti budou starší a budu mít na to věk, tak je také budu samozřejmě vozit do kina a také do divadla, protože podle mého názoru je kultura důležitá a když se děti učí v kultuře od malička, tak je to jenom posílí v tom, že každá kultura si zaslouží pozornost a že kultura není vůbec ztráta času. A myslím si, že kdyby člověk šel do divadla na předsvatební by s emu hodně líbilo, tak předpokládám, že by tam pak chtěl chodit stále. 

Vždycky jsem si říkala, že já budu opravdu hodně asi kulturně založený člověk. Protože mě ve škole jako jedinou bavilo…