Chtěla bych motorku


Znáte nějakou motorku? Nebo máte vysněnou motorku, kterou byste si přáli? Nebo ji nemůžete vůbec mít? Já se tomu ani nedivím. Také mám některé sny a některé dokonce i nevyplněné sny anebo náročné sny, o kterých vím, že se mi vůbec nevyplní. Někdy je to opravdu hodně smutné. Jenomže také musí člověk pochopit, že někdy jednoduše nějaký sen nejde vůbec splnit. Je toho docela hodně, kolikrát si říkám, že je škoda, že jsem také někdy něco neudělala dříve, třeba že jsem si nezačala dříve šetřit peníze, abych si mohla konečně pořídit oblíbenou a vysněnou motorku.

Na motorku jsem si nenašetřila peníze.

Jednoduše to takhle nejde, nejde to dělat stále a nonstop. Jenomže lidé, když něco chtějí, tak by se také o to měli zajímat a snažit se, aby tohle získali. Znám některé lidi, kteří si třeba šetří na automobil anebo na motorku už od svých patnácti let a potom v pětadvaceti letech si koupí vysněné auto třeba za sto padesát tisíc korun. Jednoduše takhle si ušetří peníze. Samozřejmě, že také dostanou něco od rodiny, hlavně od rodičů, protože si myslím, že jinak by tokovou částku vůbec nedokázali ušetřit. Hele, když chodí třeba už od patnácti let na nějakou lehkou brigádu, kde si dávají peníze bokem a třeba nekouřit cigarety a nechodí na žádné flámy, tak se potom šetří opravdu jednoduše.

O motorce jsem dříve moc snila.

Já jsem právě chodila na diskotéky, snad už v šestnácti letech, a tak jsem neudržela žádnou korunu v kasičce, ale i tak jsem stále toužila po motorce, chodila jsem se alespoň dívat na motorkářské závody a podobně. Tohle mě hodně bavilo. A právě tam jsem si uvědomila, že bych také chtěla jezdit na motorce a jezdit motorkářské závody. Třeba skákat přes překážky a podobně. Tohle by mě opravdu hodně bavilo, ale vůbec neznám nikoho, kdo by tohle dělal, takže nemám nikoho, kdo by mě to třeba naučil anebo kdo by mi zatím ukázal, jaká jsou rizika a nebo co je na tom vlastně úplně nejzábavnějšího. 

Znáte nějakou motorku? Nebo máte vysněnou motorku, kterou byste si přáli? Nebo ji nemůžete vůbec mít? Já se tomu ani nedivím.…