Půjčky větších částek

http://www.in-pocasi.cz/clanky/aktuality/zatazeno,-mlhavo-a-prida-se-i-slaby-dest-3428/ paraeid=“{242647f5-d980-4fa7-8cb9-f79baf24128a}{22}“ paraid=“1832608028″ xml:lang=“CS-CZ“>Každý je někdy v situaci, kdy se mu nedaří a kdy by se vším nejraději sekl. A do toho se ještě přidá něco, na co jsou třeba peníze. Něco, do čeho je třeba investovat. Mohou to být naprosto různé záležitosti. Nemusíme zde pitvat důvody. Prostě vznikla potřeba větší částky a je třeba to řešit co nejrychleji. Začne to tím, že se začne pátrat doma, kolik peněz je vlastně možno dát dohromady ze všech účtů, v nouzi i všech členů rodiny.

Potíž je v tom, že i kdyby přidali staří rodiče a ti nejmladší, stále by to bylo málo a vlastně k ničemu. Je třeba vymyslet něco jiného. Je jasné, že tady musí nutně padnout slovo půjčka nebo hypotéka. Je to tak na dlani, že to prostě nejde přehlédnout. A když už to slovo padne, začne se přemýšlet od koho. Částku víme, ale nevíme, kdo bude ta dobrá duše a takový velký obnos zapůjčí.

prázdné kapsy

Když se to probírá, nutně padne další slovo, a to slovo banka. Jenže každý hodí do placu nějakou perličku, kterou mu vyprávěli druzí a poté je banka vlastně zavržena. Je jasné, že by se jim nelíbil příjem hlavního aktéra, totiž toho, na koho se bude půjčka, nebo hypotéka brát. On sice stačí pro celou rodinu, ale banka to počítá drobátko jinak, takže by možná půjčila na nižší splátky, ale to by zase nepůjčila požadovanou sumu. Což také nepřichází v úvahu.

Nezbývá vůbec nic jiného než vyzkoušet věc, která je již u nás více let a spousta lidí ji zkusilo. S úspěchem. Je to hypotéka bez doložení příjmu. Ano, čtete dobře. Je to přesně tak.

vějíř z bankovek

Ne každá instituce totiž musí postupovat jako banky, které jsou přece jen svázány předpisy a nařízeními. Nebankovní sektor však může pracovat přeci jen trochu jinak a podle svého. Podstata je samozřejmě stejná, my půjčíme, ty vrátíš, co sis půjčil plus úroky. Ale my nepožadujeme spousty potvrzení, my pracujeme jinak.

Vám nezbývá než to zkusit.

Každý je někdy v situaci, kdy se mu nedaří a kdy by se vším nejraději sekl. A do toho se…