Muži snesou od žen všechno

Jak Vám muži připadají? Vždycky si říkám, že je škoda, že nejsem muž. Vždycky říkám, že mužům závidím, protože my ženy to nemáme vůbec jednoduché. Každé ráno musíme vstávat o hodinu dřív kvůli naší kosmetice. Chceme se hezky namalovat, učesat, upravit. Vždycky nám to trvá, protože my ženy jsme v tomhle směru hodně drsné. Muži ti se probudí, a ještě půl hodiny leží v posteli, oproti nám ženám, které svůj obličej musí změnit ještě v kouzelnou princeznu. Jakmile se takhle hezky dokonale nachystáme, tak muž se uráčí vylézt z postele. První, co udělá, tak jde na záchod.

Žena a brýle

Na záchodě sedí minimálně ještě deset minut, tohle my ženy dáme za to líčení, my totiž takhle dlouho na záchodě zase dlouho nesedíme, alespoň já to tak nemám. Ale i přesto ti muži mají všechno mnohem víc jednodušší. Půl hodiny se oblékáme a muž je oblečený za minutu, protože na sebe hodí roztrhané tričko, díravé trenky, špinavé kalhoty, a nakonec řekne, že už je připravený a může jít makat. Někdy je to opravdu velmi vtipné, jak muži jsou takhle rychle připraveni. To my ženy jsme v tomhle směru hodně atraktivní, protože chceme vypadat dobře.

Brýle

Přesto muži zase nechápou nás ženy, protože muže by nebavilo hodinu se malovat před zrcadlem, několik minut se oblékat. Je zvláštní, kdo tohle kouzlo vymyslel. Muž a žena je každé jiné pohlaví, a všechno co se děje je úplně naopak. Nakonec samozřejmě muži ocení hezky vypadající ženu, která je náramně upravená. Tím jsou muži úplně bez sebe. Sice tvrdí, jak je to hrozné, jak se žena dlouho chystá, ale nakonec stejně z té krásy ženy, se mužům podlamují kolena. Muži milují ženský půvab, proto my ženy musíme být pro muže hodně dokonalé a velmi inspirativní. Muži milují i to, jaké skutečně v duši jsme, ale i přesto nás chtějí mít dokonalé a upravené. Proto vždycky o sebe musíme každé ráno brzo vstávat, protože to stojí za to. 

Jak Vám muži připadají? Vždycky si říkám, že je škoda, že nejsem muž. Vždycky říkám, že mužům závidím, protože my…