Jaké správné příslušenství patří k vodní dýmce?


Každý z nás má nějakou tu svoji neřest, které se prostě nedokáže zbavit a vzdát. Jsou to rituály, bez kterých bychom si ani svůj nový den nedokázali představit. A když se například necítíme zrovna úplně nejlépe, jsme si vždycky jisti, že nám to prostě zvedne náladu. A můžou to být nejrůznější věci. Jako je například horká koupel anebo čtení naší oblíbené knížky. Horší jsou už závislosti, které jsou například na čokoládě anebo bramborových chipsech. To už zasahuje i do našeho zdraví, a to už není nejlepší cesta pro udržení krásné postavy. Ale co takhle vyzkoušet kouření vodní dýmky? Blíží se letní měsíce, které právě k takovému odpočinku jednoznačně lákají. A proč to vlastně nevyzkoušet?

vodní dýmka

Do vodní dýmky se dá dát nepřeberné množství voňavých tabáků, které budou naprosto luxusně chutnat. Vyzkoušet můžete například tabák s příchutí melounu, banánů, višní, jahod, kiwi a podobně. Na své si přijde opravdu každý. A jistě si budete svoji zábavu chtít vychutnat co nejdelší dobu, tak prosím nezapomínejte na kvalitní uhlíky do vodní dýmky. A jak se v nabídce uhlíků nejlépe orientovat? A kde se dají koupit a za jakou cenu? Uhlíků do vodních dýmek je opravdu veliké množství a v současnosti se již vyrábějí i ty, které jsou opravdu hodně kvalitní a nijak to neovlivní chuť vašeho tabáku a jsou bez chemických příměsí. Když si budete vybírat uhlíky do vodních dýmek je dobré u nich sledovat jejich výhřevnost a také to, jak dlouho vám vydrží hořet, protože to je u uhlíků velmi důležité. A nechcete je snad po každé půlhodině zase znovu připravovat a zapalovat.

vodní dýmka

A sledujte také kolik budou obsahovat popela, který je v uhlíku nežádoucí. Asi nejčastěji se prodávají kokosové uhlíky. A ty jsou kvalitní a obsahují minimální množství popela. Prodávají se po balení, které jich obsahuje jeden kilogram, takže vám vydrží opravdu dlouhou dobu. A jejich délka hoření je hodina a půl a mají vysokou výhřevnost. Vyrábějí se z kokosových skořápek. V minulosti se asi nejčastěji používaly uhlíky, které jsou rychlozápalné uhlíky, které se prodávají v malém balení. Jsou kulaté a jsou vyrobeny z dřevěného uhlí. Ale jejich nevýhodou je to, že díky tomu, že je rychle zapálíte jsou potaženy chemickou vrstvou, která dokonce může znehodnotit tabák, který máte ve své vodnici. Kokosové uhlíky seženete okolo sto korun. A ty rychle zapalovací asi okolo dvaceti korun. Ale hoří jenom čtyřicet minut.

Každý z nás má nějakou tu svoji neřest, které se prostě nedokáže zbavit a vzdát. Jsou to rituály, bez kterých…